Login Register

artykuł w przygotowaniu....

Articles > inne >Dom, Rodzina > Teraniczka. Donice z terakoty, donice na wymiar. Donice z kafelków.

Moderator section

Source links

more...

Videos

Teraniczka. Donice z terakoty, donice na wymiar. Donice z kafelków.

Teraniczka jest wyjątkowa, na miarę naszych czasów. Jest estetyczna i ekologiczna.
Teraniczki nie widać - jak kameleon wkomponuje się tak w otoczenie, że widać tylko zielone rośliny. Teraniczkę wyróżnia to, że można ją wykonać z kafelków, które już posiadasz, np. po budowie łazienki czy kuchni. Nie musisz już więcej szukać standardowych doniczek, które tylko mniej więcej pasują do Twojego wnętrza.

Teraniczki, donice na wymiar wykonane są z materiałów recyklingowych + klej. Najczęściej donice wykonuję je z nowych kafelków/ terakoty, której pojedyncze egzemplarze zostały przeznaczone do utylizacji. Możesz również dostarczyć Twoje kafelki, które zostały Tobie po remoncie i wykonać donice dokładnie w odcieniu Twojego wnętrza.

Preferujemę wykonywanie donic maksymalnie do jednego z wymiarów równym 50 cm. Produkty nasze kierujemy do najbardziej świadomych klientów, którzy kierują się oszczędnością własnych potrzeb w odniesieniu do natury.

Jestem otwarty na Państwa sugestie co do kształtu, koloru i indywidualnych pomysłów wykonania.

Oświetlenie. Cechą dodatkową Teraniczki jest możliwość wyposażenia donic w indywidualne oświetlenie lampką LED z odzysku, ze starych żarówek LED przeznaczonych do recyklingu i strego niepotrzebnego zasilacza od komórki. 

Rating comment: 0/0

User section

Source links

Gallery

Videos

// // // //